Apie mus

UAB „Kerokšlis“ pagrindinė veikla miškininkystė, bendradarbiaujame su privačių miškų savininkais pirkdami miškus ir atlikdami įvairias paslaugas. Ribų nustatymas, miškotvarkos projektų rengimas, biržių atrėžimas, miškų pirkimas, kirtimas, traukimas, medienos išvežimas, padedame parduoti medieną.

Iš privačių miškų savininkų visuomet laukiame pasiūlymų pirkti mišką su žeme arba išsikirtimui. Kadangi visus miškininkystės darbus atliekame patys – visada atsiskaitome sąžiningai ir mokame aukščiausią kainą.

Tikime, kad sąžininga veikla yra geriausia reklama.

Savo veiklą UAB "Kerokšlis" pradėjo 2000 m. Šiandien esame sukaupę keturiolikos metų miškininkystės patirtį. Miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių, malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje, miško ruoša (kirtimas, ištraukimas), medienos transportavimo paslaugos, miško su žeme pirkimas ir stataus miško pirkimas išsikirtimui be žemės, apvalios medienos eksportas.

Bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos įmonių: „Stora Enso Lietuva“, UAB „Fortum eko šiluma“, UAB „Baldai Jums“, UAB „Likmerė“,  miškų urėdijos ir Latvijos įmonės.